Pristatymas ir grąžinimas

Galimi pristatymo būdai

  1. Perkantiems augalų už 50 eurų ir daugiau pristatymas Vilniaus mieste nemokamas. (perkantiems už mažesnę sumą pristatymo kaina 6 Eur.)
  2. Sodinukai į bet kurį Lietuvos miestą siunčiami per siuntų tarnybų kurjerius. Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas į Jūsų nurodytą vietą. (Prieš patvirtinant užsakymą susisiekite su pardavėju, siuntos kaina priklauso nuo siunčiamų augalų dydžio ir svorio)
  3. Užsakant didelį kiekį arba stambiagabaričius augalus, pristatysime patys Jums į namus pagal išankstinį susitarimą.

Atsiskaitymo būdai

  1. Pavedimu el.parduotuvėje per elektroninę bankininkystę.(Paysera)
  2. Grynaisiais arba kortele  atsiimant prekes.

Grąžinimo sąlygos

Duodame 100% pinigų grąžinimo garantiją, jei Jums nebus pristatytos Jūsų apmokėtos prekės.

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis mažmeninės prekybos taisyklėmis, kurių 15 punkte patvirtinta, jog augalai, gyvūnai ir tinkamos kokybės maisto prekės nekeičiami ir negrąžinami, kokybiškų sodinukų atgal nepriimame ir pinigų negražiname

Remdamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228(7) straipsnio 1 dalimi informuojame, kad internetu pateiktą užsakymą galite atšaukti bet kuriuo metu iki galutinio užsakymo pristatymo momento. Užsakymas laikomas pristatytas, kai pasirašote prekių priėmimo dokumentus. Kokybiški, internetu įsigyti augalai negrąžinami vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse 6.228(10) straipsnyje 2 dalyje numatytomis išimtimis.

Atsiradus bet kokiems nesusipratimams prašome drąsiai kreiptis į mus, visuomet stengsimės Jums padėti.